Montaż instalacji systemu centralnego odkurzania to tak naprawdę dosyć prosta sprawa. Wystarczy zaplanować trasę takiej instalacji, kupić w naszej firmie wszystkie elementy potrzebne do jej złożenia i następnie właściwie złożyć instalację, tak, by wszystko działało. Oczywiście można w ten sposób to zrobić, jeśli tylko czujecie się Państwo na siłach by taki system samemu zmontować.

Można również zaufać naszej firmie. Wtedy macie Państwo absolutną pewność, że instalacja jest złożona właściwie i profesjonalnie. Proszę mi wierzyć, że przy klejeniu, jak również rozmieszczaniu instalacji jest wiele kruczków, które decydują o poprawności działania całego systemu. Zdecydowanie polecam ten drugi sposób jako najbardziej niezawodny.

Gwarantujemy dojazd na miejsce i bezpłatną wycenę instalacji.
Proszę uważać na firmy, które mają bardzo małe doświadczenie w temacie montażu lub oszukują na prawdziwej cenie systemu. Można w bardzo łatwy sposób oszukać podając mniejszą cenę za instalację, co skutkuje na przykład zamontowaniem tańszego przewodu, tańszych rur o nierównej grubości ścianek. Braku jakiejkolwiek pomocy na dalszym etapie użytkowania systemu. Spotkałem się z tym nie jednokrotnie. Bardzo często dzwonią do nas klienci, którzy potrzebują pomocy a osoba, która montowała im system wcześniej, nie odpowiada, lub robi dziwne problemy przyjazdu.

U nas macie Państwo w bardzo niskiej cenie montaż instalacji jako etap 1szy, oraz montaż Jednostki centralnej, gniazd, szufelek, jako etap drugi. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za kwestie dojazdów do klienta a nasze doświadczenie pozwoli na bezproblemowe rozmieszczenie systemu biorąc pod uwagę wszelkie Państwa sugestie i wymogi.


Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Elkap - Andrzej Kapa
43-382 Bielsko-Biała Cieszyńska 322A
tel. 338113765, tel. kom. 602385339, biuro@elkap.pl

Copyright © 2015 by ELKAP