Profesjonalny Montaż


Montaż instalacji systemu centralnego odkurzania to (jak się wydaje) dosyć prosta sprawa.Wystarczy zaplanować trasę takiej instalacji, kupić w naszej firmie wszystkie elementy potrzebne do jej złożenia i następnie właściwie złożyć instalację, tak, by wszystko działało, było szczelne, zasysało we właściwą stronę i wyglądało estetycznie na ścianie. Jeśli te i kilka innych elementów macie państwo opanowane to można w ten sposób złożyć instalację samemu.

Można również zaufać naszej firmie. Wtedy macie Państwo absolutną pewność, że instalacja jest złożona właściwie i profesjonalnie. Proszę mi wierzyć, że przy klejeniu, jak również rozmieszczaniu instalacji jest wiele kruczków, które decydują o poprawności działania całego systemu. Zdecydowanie polecam ten drugi sposób jako najbardziej niezawodny.

Gwarantujemy dojazd na miejsce i bezpłatne wycenienie instalacji. Proszę uważać na firmy, które mają bardzo małe doświadczenie w temacie montażu i oszukują na prawdziwej cenie systemu. Można w bardzo łatwy sposób oszukać klienta podając mniejszą cenę za instalację lecz nie obejmować opieką klienta na etapie późniejszym. Firmy, które często zarabiają na instalacji (bo to przecież prosty temat) kładą instalację w sposób „losowy” popełniając wiele błędów. Takie instalacje w późniejszym czasie zapychają się i klient ma z systemem więcej problemów niż korzyści. Dodatkowo przy montażu jednostki niejednokrotnie muszę przerabiać (rozkuwać) źle zamontowane płytki montażowe, gdyż poprzedni „fachowiec” zamontował płytkę nie wiedząc o podstawach jej montażu. A jeśli tego nie wiedział, to co jest w środku instalacji pod posadzką? Tego stwierdzić już niestety nie jesteśmy w stanie a co gorsza przerobić też się tego już nie da.

U nas macie Państwo w bardzo niskiej cenie montaż instalacji jako etap 1szy, oraz montaż Jednostki centralnej, gniazd, szufelek jako etap drugi. Nie pobieramy opłat za montaż żadnych elementów w etapie drugim. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za kwestie dojazdów do klienta a nasze doświadczenie pozwoli na bezproblemowe rozmieszczenie systemu biorąc pod uwagę wszelkie Państwa sugestie i wymogi.

Gwarantujemy bezproblemową współpracę z naszej strony
oraz pełne Państwa zadowolenie.

 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Elkap - Andrzej Kapa
43-382 Bielsko-Biała Cieszyńska 322A
tel. 338113765, tel. kom. 602385339, biuro@elkap.pl

Copyright © 2015 by ELKAP